O mně

Pocházím z Českých Budějovic, kde by chtěl žít každý. Teda kromě mě. Proto bydlím v Brně.

Co ode mě můžete čekat při případné spolupráci?

Nad Vaší zakázkou budu přemýšlet. Vytvořím návrh, který Vám přivede zákazníky a bude vydělávat peníze. Návrhy s Vámi budu průběžně konzultovat a budu se snažit vyjít vstříc Vašim požadavkům. Naše spolupráce nemusí skončit odevzdáním podkladů pro tisk. S klienty se snažím navázat dlouhodobou spolupráci, protože každý projekt návrhem loga teprve začíná.

Stále ještě čtete? Tak tedy něco více o mně.

Vystudoval jsem obor průmyslový design na FSI VUT. Produktový design mě baví, ale daleko větší zkušenosti mám v oblasti visuálního designu. Grafikou jsem si přivydělával již při studiu. Díky tomu jsem mohl po škole nastoupit jako webdesigner do společnosti Shockworks, kde jsem ve skvělém kolektivu navrhoval visuální podobu a později i architekturu e-shopů.

Nějaký čas jsem se živil i jako freelance designér.. Pracoval jsem na vizuálních identitách, navrzích webů. Věnoval jsem se také designování produktů a jiným tvůrčím činostem, například s kolegou Josefem Kalinou rozjíždíme projekt Willbee.cz s dřevěnými interiérovými svítidly.

V současnosti jsem zaměstnán jako UX designér ve firmě Ixperta. Pracuji na různých projektech ale mým hlavním zaměřením je aplikace pro projekt na optickou kontrolu kvality Industrial Vision.